Puszczykowo — piękne tereny zielone, natura, idealne miejsce na ślub w plenerze

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej?

Miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie weselne nie powinno być bez znaczenia. Para Młoda powinna być zgodna co do sali, w której odbędzie się wesele, a także odnośnie jej dekoracji. Wybór sali jest niekiedy sporym wyzwaniem dla Pary Młodej. Jest tak często dlatego, iż musi ona spełniać mnóstwo oczekiwań — zarówno przyszłej Panny Młodej, jak i przyszłego Pana Młodego. Jednak, oczekiwania co do wystroju sali to jedno, ważne jest również to, aby zwrócić uwagę na:

  • wielkość sali — jeśli wyprawia się huczne wesele na kilkadziesiąt osób należy zwrócić uwagę, aby sala była odpowiednio duża. W przeciwnym wypadku w pomieszczeniu będzie ciasno, co uniemożliwi komfortową zabawę.
  • dekoracje znajdujące się na sali — jeśli są w stylu, w jakim chce się wyprawić przyjęcie — wspaniale! Jednak, kiedy ozdoby znajdujące się na sali zupełnie nie pasują do zamysłu Pary Młodej, warto dowiedzieć się, czy możliwe jest ściągnięcie przywieszonych dekoracji i zastąpienie ich swoimi.
  • menu — warto dowiedzieć się wcześniej, czy w wybranym miejscu serwują dobre jedzenie oraz jakie potrawy są do wyboru. Dobrze, jeśli wybrane jedzenie będzie odpowiadało Parze Młodej oraz większości gościom.
  • lokalizacja sali — wymarzona sala weselna z pewnością powinna znajdować się w urokliwym miejscu. Co więcej, ważne jest również to, aby był do niej łatwy dojazd — w końcu nie wszyscy goście pochodzą z pobliskiej okolicy.
  • koszty wynajęcia — Parze Młodej, ale także często ich rodzicom zależy, aby koszty wynajmu sali weselnej były jak najniższe. Jednak, decydując się na jedną z lepszych sal w okolicy, należy być przygotowanym, iż cena nie zawsze będzie niska.

Wesele koło Poznania — jaką salę na wesele wybrać?

Mamy dobrą wiadomość dla osób poszukujących sali weselnej. W Puszczykowie, koło Poznania znajduje się urokliwy Jabłonkowy Pałacyk. Położony jest on w magicznym miejscu w Wielkopolskim Parku Narodowym. Pałac został wybudowany z myślą o organizacjach ślubów, wesel, a także innego rodzaju imprez okolicznościowych. Informacją wartą uwagi jest fakt, iż w Pałacyku w Puszczykowie możliwe jest zorganizowanie ślubu kościelnego w plenerze, ślubu cywilnego oraz przyjęcia. Obydwie uroczystości odbywają się więc w jednym miejscu, dzięki czemu nie traci się czasu na przejazd między kościołem lub urzędem, a salą weselną.

Dlaczego warto wybrać Pałacyk w Puszczykowie jako miejsce na wesele?

Puszczykowo to piękne miejsce na organizację ślubu w plenerze. Krajobraz z bujną zielenią Wielkopolskiego Parku Narodowego jest idealnym miejscem na kameralną ceremonię lub duże przyjęcie weselne. Jeśli więc komuś marzy się cudowny ślub jak z bajki, chyba już nie musi szukać idealnego miejsca — właśnie je znalazł. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy do kontaktu.