Jabłonkowy Pałacyk, wyjątkowe miejsce na organizacje wesela.

Ślub i weselne przyjęcie stanowi długo wyczekiwane przez każdą Młodą Parę scementowanie związku pełnego miłości, ciekawości i wzajemnego szacunku. Oczywiście każda para oczekuje, aby ten dzień był idealny i wyjątkowy. Aby tak się właśnie stało, wesele powinno się odbywać w unikalnych i pięknych przestrzeniach.

Wybór miejsca na ślubne przyjęcie

Wybór odpowiedniego miejsca na wesele jest niezmiernie istotny. Jest on uzależniony przede wszystkim od tematu przewodniego wesela oraz pomysłu na realizację tego wyjątkowego dnia. Zależy od indywidualnych preferencji i oczekiwań Młodej Pary oraz zasobności ich portfela. W obecnych czasach wybór lokalizacji jest przeogromny i nieograniczony. 

Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca weselnego?

Wybór sali jest niezwykle ważny i powinien być starannie przemyślany. Pod uwagę należy brać przede wszystkim lokalizację danego miejsca, wielkość i wyposażenie sali, jej styl, oferowane menu oraz obsługę i usługi dodatkowe.

Wesele — lokalizacja sali weselnej

Sala weselna nie musi być zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła, niemniej jednak powinna gwarantować gościom swobodny i komfortowy dojazd. Może być ona na przykład zlokalizowana z dala od zgiełku miasta w otoczeniu przepięknej przyrody. Tak jak nasz Jabłonkowy Pałacyk. Niebywałym walorem w tym przypadku jest dostępność pięknego ogrodu, sąsiedztwo stawu lub lasu. Oczywiście obiekt powinien zapewniać możliwość wygodnego zaparkowania wszystkich pojazdów przybyłych gości.

Wielkość i wyposażenie sali weselnej

Podczas wyboru sali weselnej należy brać pod uwagę liczbę zaproszonych gości. Powinna ona być wyposażona w parkiet umożliwiający tańce, klimatyzację zapewniającą sprzyjający zabawie klimat oraz możliwość aranżacji i ustawienia stołów zgodnie z wolą i życzeniem Młodej Pary.  Zobacz naszą galerię zdjęć.

Styl sali weselnej

Każde przyjęcie weselne powinno posiadać unikalny styl i myśl przewodnią. To właśnie z nimi powinna korespondować przepiękna sala weselna przyozdobiona w piękne dodatki czy stylowe bibeloty. Wytworność sali potęgowana jest przez liczne lustra i obrazy zawieszone na ścianach w stylowych ramach.

Oferowane menu 

Każde wesele potrzebuje unikalnej oprawy oraz fantastycznego menu. Ono także powinno wpisywać się w unikalny styl i trend przyjęcia. Warto wybierać potrawy różnorodne dostosowane do bardzo zróżnicowanych gustów zaproszonych gości.     

Obsługa i usługi dodatkowe

Udane wesele nie obędzie się bez profesjonalniej i kompetentnej obsługi. Wszak skoordynowanie zabawy z wydawaniem kolejnych posiłków nie jest zadaniem prostym i wymaga wcześniejszego planu. Wśród usług dodatkowych cieszących się ogromnym zainteresowaniem wielu par jest baza noclegowa dla Pary Młodej oraz atrakcyjna dekoracja weselnej sali.   

Jabłonkowy Pałacyk, miejsce wyjątkowe

Jak wspomniono powyżej każde wesele wymaga wyjątkowej oprawy. Taką niewątpliwie zapewnia Jabłonkowy Pałacyk położony w Puszczykowie w województwie wielkopolskim. Jego magiczny klimat, wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana i profesjonalna kadra zapewni fantastyczną oprawę ślubnego przyjęcia, a malownicze tereny i oryginalne wnętrza nadadzą tej wyjątkowej chwili romantycznej atmosfery. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie.