Jabłonkowy Pałacyk

Sale do wynajęcia Puszczykowo k. Poznania

Wynajem sali na imprezy okolicznościowe

Planujesz urodziny lub inny jubileusz? Poszukujesz idealnego i niedrogiego miejsca na swoją imprezę okolicznościową? Poszukujesz czegoś ze smakiem, klasą i odpowiednio bogatym wystrojem? Dobrze trafiłeś. Koniecznie zapoznaj się oferta na organizację imprez okolicznościowych w Pałacyku w Puszczykowie

Sale do wynajęcia na przyjęcia rodzinne Puszczykowo k. Poznania

Jabłonkowy Pałacyk w Puszczykowie jest położony w pobliżu malowniczego wielkopolskiego parku narodowego. Zatem wybierając to miejsce na imprezy okolicznościowe, masz gwarancję, że Twojego przyjęcia nic nie zaburzy. Dodatkowym atutem tego miejsca jest możliwość zorganizowania kompleksowej imprezy weselnej. Może tu się odbyć wasz wymarzony ślub w plenerze, w zgodzie z naturą oraz wesele w gustownej sali pałacyku. Ponadto do dyspozycji państwa młodych i gości weselnych jest przepiękna sala balowa, urządzona z klasą i utrzymana w bogatym wystroju oraz liczne malownicze tereny zielone wokół pałacyku, takie jak las, ogród, tereny nadwarciańskie. Ponadto pałacyk zapewnia fachową pomoc w organizacji atrakcji idealnych na każdą imprezę rodzinną takich jak:  pokazy szczudlarzy, foto budka z akcesoriami i wymaganym sprzętem, pokazy akrobatyczne wykonywane przez profesjonalnych gimnastyków. 

Wynajem sali na imprezy okolicznościowe Puszczykowo k. Poznania

Nie zapominajmy o innych atutach. Dużym plusem tego miejsca są serwowane posiłki, które przygotowywane są zgodnie z wymaganiami organizatorów i w oparciu o naturalne składniki. Obsługa sali dba, by wszystko na stołach było zawsze świeże, ciepłe i zaserwowane ze smakiem. Hitem ostatnich czasów na wszelkich imprezach okolicznościowych, głównie na weselach, jest powrót do dawnych smaków. Jabłonkowy Pałacyk w swojej ofercie ma także tak zwany wiejski stół z wyrobami własnej produkcji: ser, miód, smalec, wędliny. Z całą pewnością ta i inne atrakcje sprawią, że twoja impreza będzie wyjątkowa i zapamiętana przez wszystkich gości.